nejvýznamnější reference

Siemens, s.r.o., Praha

dodávka 14 kusů pneumatických plošin do lakoven v provedení EX

Více referencí

napsali o nás

Unikátní licí jeřáby NOPO pro ruskou vagonku


Technický týdeník 

Výrobu sofistikované jeřábové techniky pro slévárnu ruské vagonky TVSZ (Tichvinskij Vagonostroitelnyj Zavod) ve městě Tikhvin v Leningradské oblasti zahájila firma NOPO ENGINEERING z Hradce Králové.
 


Další články zde

aktuality  středa 12.05.2021 20:26

Vztahy s ruskými zákazníky se nám daří dále rozvíjet

Za poslední období roku 2014 firma NOPO dodala svá zařízení v hodnotě desítek milionů korun převážně odběratelům ze zemí EU. Mezi nejvýznamnější patří CHART Ferox Děčín, KOVOSVIT MAS Sezimovo Ústí, VW Hannover, Iveco Czech Republic Vysoké Mýto, Automotive Lighting Jihlava, PSA Trnava, ŠKODA AUTO Mladá Boleslav a jiné.

...

Podílíme se na výrobě největších nádob na světě


Na konci měsíce března byl úspěšně zakončen zkušební provoz 2 kusů linek délky 22 m na svařování nádob ve firmě Chart Ferox Děčín. Linky jsou složeny z polohovadel, podélných dopravníků a tvarovacích pák. Slouží pro výrobu největších nádob na světě o ø 6 m a délce 44 m.

...


Více aktualit

                                           

Zaměření společnosti               


NOPO ENGINEERING, s.r.o. je jednou z nejvýznamnějších českých výrobně engineeringových společností v oblasti speciální zdvihací, manipulační a transportní techniky. Výrobky od firmy NOPO ENGINEERING, jsou konstruovány dle požadavků zákazníka s ohledem na proces výroby a rychlý servis. Firma tak nabízí individuální řešení pro nejrůznější technologické úkoly.

Disponuje kvalitním technickým zázemím pro vývoj zařízení v podobě špičkově vybaveného konstruktérského týmu i vlastními výrobními, montážními a servisními kapacitami. Díky tomu je schopná nabídnout, vyrobit a uvést do provozu zařízení nesériového charakteru, jež díky vzájemnému propojení technických možností firmy a potřeb zákazníka, zaručuje optimální soulad mezi užitnou hodnotou řešení a cenou. Dynamický růst, prosperita a stabilita jsou hlavními znaky jejího vývoje. Od roku  2010 má  své zastoupení  na Slovensku  prostřednictvím  dceřiné společnosti  NOPO Slovakia. 


NOPO ENGINEERING s.r.o. Zemědělská 898/3, 500 03 Hradec Králové, Czech Republic