NÁVRH, VÝROBA, SERVIS A REKONSTRUKCE
MOSTOVÝCH A PORTÁLOVÝCH JEŘÁBŮ


Specializujeme se na portálové jeřáby, přesuvny, plošiny do lakoven, manipulátory, technologické vozíky a zejména na mostové jeřáby s nosností až stovky tun.

Od roku 1989 jsme leaderem v oblasti zdvihací a manipulační techniky. Našich 30 specialistů je připraveno navrhnout komplexní řešení manipulace s těžkými břemeny přesně dle Vašich potřeb. Poskytujeme také služby spojené s rekonstrukcí starších zařízení. Provádíme revize a inspekční prohlídky jeřábů a jeřábových drah.


Jeřábová technika Manipulátory Manipulátory
Přesuvny Technologicke plosiny Voziky
Servis Rekonstrukce Revize

Tak to vypadá, když je vše hotovo

Každý projekt má svá specifika, my jsme připraveni na všechny eventuality. Za poslední 3 roky jsme po celém světě kompletně zrealizovali 73 zdvihacích nebo manipulačních zařízení. Šetříme náklady Vašim provozům – rekonstruujeme také staré jeřáby


        
        
        
        
        

Praktické soubory ke stažení

Stáhněte si podrobně zpracované dokumenty ve formátu PDF ke stažení i k tisku. Naleznete v nich odpovědi na často kladené otázky a vyčerpávající informace podle druhu sortimentu zdvihací a manipulační techniky.


Jeřábová technika Jeřábové kočky Manipulátory Přesuvny Plošiny pro lakýrníka

Jsem tu pro Vás

Dobrý den, jmenuji se Vladislav Jiroud. Jsem tu pro Vás a nenechám Vás na holičkách. Kdykoliv Vám pomůžu ať už v rámci vlastních znalostí a zkušeností nebo Vás propojím přímo s našimi specialisty. Níže nabízím možnosti, jak Vám mohu efektivně pomoci nebo poradit. Neváhejte mě prosím kontaktovat.

  • Telefonická / e-mailová konzultace. Volejte kdykoliv
  • Individuální on-line schůzka aneb páteční on-line kávička
  • Osobní návštěva přímo ve Vašem provozu


Vladislav Jiroud
Technicko-obchodní manažer
+420 730 895 989
vladislav.jiroud@nopo.cz

NOPO ENGINEERING s.r.o. Zemědělská 898/3, 500 03 Hradec Králové, Czech Republic