nejvýznamnější reference

Automotive, ČR


jeřáb 70t/42m pro automatické skladování forem vybavený zařízením proti kývání břemene a příčení a automatickým najížděním na pozice

Více referencí

napsali o nás

NOPO Engineering dodá jeřáby Audi

Zpravodajský server měsíčníku TECHNIK

Další články zde

aktuality  čtvrtek 20.06.2024 21:11

Podílíme se na výrobě největších nádob na světě


Na konci měsíce března byl úspěšně zakončen zkušební provoz 2 kusů linek délky 22 m na svařování nádob. Linky jsou složeny z polohovadel, podélných dopravníků a tvarovacích pák. Slouží pro výrobu největších nádob na světě o ø 6 m a délce 44 m.

...

Skladovací systém pro Automotive


Společnost NOPO ENGINEERING opět potvrzuje svoje kvality, když v náročném výběrovém řízení uspěla se svým technickým řešením a získala tak další kontrakt. Jedná se o dodávku skladovacího systému se speciálním teleskopickým manipulátorem pro manipulaci a skladování přípravků lisovacího nářadí. I přes technologicky složitější akci bude NOPO ENGINEERING tuto dodávku realizovat v poměrně krátké dodací lhůtě. Značka NOPO tak znovu dokazuje umění souladu užitné hodnoty navrženého řešení a ceny....


Více aktualit

Reference

Pro nejvýznamnější české a středoevropské výrobní firmy je NOPO ENGINEERING, s.r.o. strategickým partnerem v oblasti speciální zdvihací, manipulační a transportní techniky. Své zákazníky máme ale i v dalších a často velmi vzdálených částech světa.

50 PROJEKTŮ ZA 3 ROKY

V posledních 3 letech jsme realizovali přes 50 velkých projektů u největších firem z oblastí automotive, strojírenství, hutního, chemického, papírenského a potravinářského průmyslu a v neposlední řadě také v největších lakovnách. Napříč světem, ale zejména v České republice a okolních zemích.

Na osobní schůzce Vám rádi prozradíme konkrétní firmy a detaily jednotlivých realizací. Můžete se spolehnout, že na všechny Vaše otázky a specifičnosti projektu máme praktické odpovědi, vycházející zkušeností s obdobnými projekty.

Desítky speciálních zdvihacích a manipulačních zařízení jsme instalovali i ve firmách s velmi specifickým provozem, kde je nutné dodržovat příslušné normy. Mezi naše zákazníky patří firmy z potravinářského a chemického průmyslu, včetně provozů s výbušným prostředím.

NOPO ENGINEERING s.r.o. Zemědělská 898/3, 500 03 Hradec Králové, Czech Republic