nejvýznamnější reference

Strojírenství, TureckoManipulátory, přesuvny, točny pro dopravu skeletu autobusu ve svařovně.


Více referencí

napsali o nás

NOPO Engineering dodá jeřáby Audi

Zpravodajský server měsíčníku TECHNIK

Další články zde

aktuality  čtvrtek 20.06.2024 20:20

Podílíme se na výrobě největších nádob na světě


Na konci měsíce března byl úspěšně zakončen zkušební provoz 2 kusů linek délky 22 m na svařování nádob. Linky jsou složeny z polohovadel, podélných dopravníků a tvarovacích pák. Slouží pro výrobu největších nádob na světě o ø 6 m a délce 44 m.

...

Skladovací systém pro Automotive


Společnost NOPO ENGINEERING opět potvrzuje svoje kvality, když v náročném výběrovém řízení uspěla se svým technickým řešením a získala tak další kontrakt. Jedná se o dodávku skladovacího systému se speciálním teleskopickým manipulátorem pro manipulaci a skladování přípravků lisovacího nářadí. I přes technologicky složitější akci bude NOPO ENGINEERING tuto dodávku realizovat v poměrně krátké dodací lhůtě. Značka NOPO tak znovu dokazuje umění souladu užitné hodnoty navrženého řešení a ceny....


Více aktualit

SERVIS, REVIZE A REKONSTRUKCE JEŘÁBŮ

800 802 801 – NONSTOP servisní linku mohou využívat nejen naši zákazníci, ale všichni, kteří potřebují okamžitě řešit problém s jeřábem. Náš profesionální tým pro servis, revize a rekonstrukce jeřábů je tu i pro Vás. Včetně nejmodernějšího technického zázemí.

SERVIS JEŘÁBŮ

Provádíme záruční a pozáruční servis všech typů jeřábů. Pomůžeme Vám s mechanickými závadami, poruchami elektroinstalace i s výměnou lan a vázacích prostředků. Provádíme vzdálenou diagnostiku a zasíláme pravidelné systémové reporty.

MOBILNÍ SERVIS

Jsme vždy připraveni Vám vyrazit na pomoc. Náš tým certifikovaných techniků má k dispozici veškeré potřebné vybavení pro komplexní servisní služby v terénu. Pokud ještě nejste našimi zákazníky a potřebujete urgentně provést servis jeřábu, neváhejte nám zavolat. Detaily projednáte s obchodním oddělením, ale to už může být servisní tým na cestě k Vám.


servisní služby


REVIZE JEŘÁBŮ A JEŘÁBOVÝCH DRAH

Spoluprací s NOPO ENGENEERING získáte certifikovaného partnera pro provádění všech zákonných revizí v oblasti jeřábové techniky a jeřábových drah. Pokud nejste spokojeni s revizními a servisními službami svého současného dodavatele, neváhejte se na nás obrátit. Získáte profesionální podporu, na kterou se můžete spolehnout.

REKONSTRUKCE STARŠÍCH ZAŘÍZENÍ

Využijte služeb našich obchodně-technických kolegů, kteří Vám navrhnou optimální řešení pro rekonstrukci staršího jeřábu. Provádíme dílčí i komplexní rekonstrukce na klíč, samozřejmě s navazujícími servisními a revizními činnostmi. V případě zájmu o nezávaznou konzultaci přímo u jeřábu nám neváhejte zavolat na linku 800 802 801.

Havarijní strategie

Havarijní strategie NOPO spočívá ve zdvojení jednotlivých prvků jeřábů, kdy při výpadku jakékoliv části celku je tato nahrazena náhradní jednotkou, která je umístěna přímo na stroji. Ať už dojde k poruše frekvenčního měniče nebo motoru, systém se přepne na náhradní jednotku a nedojde tak k výpadku funkčnosti systému.Dobrý den, jmenuji se Vladislav Jiroud.

Velmi si vážím Vašeho zájmu o nabídku produktů a služeb společnosti NOPO ENGINEERING.
Neváhejte mě kdykoliv kontaktovat, rád Vám pomůžu osobně nebo Vás propojím s našimi specialisty.

 • Telefonická / e-mailová konzultace.
 • Individuální on-line schůzka
 • Osobní návštěva přímo ve Vašem provozu


 • Vladislav Jiroud
  Technicko-obchodní manažer
  +420 730 895 989
  vladislav.jiroud@nopo.cz

  NOPO ENGINEERING s.r.o. Zemědělská 898/3, 500 03 Hradec Králové, Czech Republic